Môj príbeh


Vždy som bola bútľavou vŕbou, počúvala som príbehy ľudí a vždy sa snažila byť nápomocná či už radou alebo len samotným vypočutím.

Celý môj progres odštartoval vlastne už roky dozadu. Prešla som si rôznymi situáciami ako každý. Po VŠ som sa chcela naplno venovať práci v cestovnom ruchu, ktorá ma veľmi bavila. Dostala som sa však do štádia, kedy som jednoducho vyhorela. Štúdium, práca, ktorá ma bavila a dlhoročný vzťah, to všetko zrazu skončilo a ja som sa ocitla na bode z ktorého som nevedela vystúpiť. Začalo sa to odrážať na mojom zdravotnom stave a všetko to vyústilo do potravinovej intolerancie a úzkostných stavov.

Dva mesiace som bola takmer nečinná, pretože som jednoducho nevedela, čo ďalej, ako sa pohnúť, čo urobiť. Po krátkej pauze som si však uvedomila mnohé. Okrem iného aj to, že predsa ja som zodpovedná za všetko, čo sa mi stalo. To ja sa rozhodujem, ako sa cítim, ako žijem. A rovnako tak aj som zodpovedná za to ako budem žiť ďalej. Vzala som svoj život do vlastných rúk a začala som opäť pracovať v cestovnom ruchu, čo to som pocestovala, spoznávala nových ľudí. Začala som objavovať samú seba a to, čo skutočne dokážem. Krok po kroku som sa dostala až sem, k vlastnej premene. Začala som sa venovať fytoterapii - bylinkám a produktom z nich. Bola to úžasná skúsenosť rovnako ako aj výroba prírodných sviečok, ktoré obohatili život nielen mne, ale aj mnohým z môjho okolia. Koučing mi prišiel do rany v moment, kedy som chcela toto celé uchopiť troška inak a ukázať tak svetu, že dá sa žiť spokojne.

A kým som sa vďaka tomuto prístupu k životu a k sebe, stala?

Nezmenila som seba ako takú vo svojej podstate, zmenila som iba svoj postoj a uvedomila som si z akej pozície tvorím. že to ide z môjho bytia, zo mňa. Stala som sa slobodnou, šťastnou mamou, spokojnou manželkou a vytvorila som si život po akom som vždy túžila. A tvorím ďalej...